Strona główna » 5 najlepszych inteligentnych wag dla aktywnych!

5 najlepszych inteligentnych wag dla aktywnych!

przez dev5e2

Każdy, kto dba o swój wygląd i zdrowie doceni inteligentną wagę. Zdrowy tryb życia oznacza konieczność dbania o wiele kwestii, a odpowiedni sprzęt jest wprost niezbędny. Jeśli szukasz najlepszej wagi, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Poniżej znajdziesz kilka propozycji godnych Twojej uwagi.

Waga idealna

Warto na początku wspomnieć, że dla każdego waga idealna może oznaczać coś innego. Jest jednak kilka aspektów, na które zawsze należy zwracać uwagę. Pierwszym z nich są oczywiście funkcje, które powinny spełniać indywidualne oczekiwania użytkownika wagi. Istotna jest również wysoka jakość urządzenia, co pozwala na użytkowanie przez co najmniej kilka lat. Warto stawiać na sprawdzone marki, które oferują wagi dobrej jakości. Dobrym pomysłem jest zakup wagi łączącej się z wifi. W kolejnych akapitach znajdziesz kilka propozycji, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób żyjących aktywnie.

5 najlepszych inteligentnych wag dla aktywnych

Oto 5 inteligentnych wag, które spełniają oczekiwania osób żyjących aktywnie:

  1. Xiaomi Mi Smart Scale 2 – poza świetnym wyglądem, waga oferuje również szereg przydatnych funkcji. Waga posiada inteligentną funkcję pomiaru wagi, bierze pod uwagę ważne informacje takie jak wzrost, wskaźnik BMI, czy wiek. Ciekawą opcją jest test balansu ciała, warto również wiedzieć, że waga może zapamiętać dane 16 osób. Inteligentna waga przechowuje dane w chmurze.
  2. Analityczna waga łazienkowa 12w1 Truestat – waga dokonuje szczegółowych pomiarów, potrafi również obliczyć zapotrzebowanie kaloryczne. Posiada wygodny cyfrowy wyświetlacz, łączy się z czytelną aplikacją mobilną. Ta waga łazienkowa mierzy masę tłuszczową, a także zawartość wody w organizmie. Jest to waga dla aktywnych, która cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami.
  3. Tech-Med TM-WA002 – na szczególną uwagę zasługują w tym przypadku opcje wskazania zalecanego zapotrzebowania kalorycznego, pomiar tkanki mięśniowej oraz tłuszczowej. Ta waga analizuje wiek, wagę oraz wzrost użytkownika bardzo dokładnie, co pozwala na tworzenie statystyk i osiąganie wyznaczonych celów. Indywidualne parametry można ustawić za pomocą sterowania dotykowego, co jest bardzo wygodne.
  4. Huwawe Scale 3 Pro – pomiar zawartości białka i tłuszczu, pomiar zawartości wody, tkanki kostnej i mięśniowej to wszystko, co potrzebne osobom żyjącym aktywnie. Waga współpracuje z aplikacją mobilną, dzięki czemu użytkownik może kontrolować swoje postępy i osiągać nowe cele. Waga jest nie tylko bardzo dokładna, ale także wygląda estetycznie.
  5. Waga WITHINS Body Cardio – ogromną zaletą tej wagi jest możliwość kontroli stanu układu sercowo-naczyniowego. Waga oferuje funkcje pomiaru wody w organizmie, zawartości tłuszczu, współczynnika BMI. Dzięki tej wadze można zyskać wiele cennych informacji, dzięki czemu można osiągać swoje cele. Ta sportowa waga współpracuje z czytelną, łatwą w obsłudze aplikacją mobilną. Waga nie tylko sprawdza, czy wyniki są prawidłowe, ale także podpowiada jak je ulepszyć.

Każda wymieniona tutaj inteligentna waga pochodzi z oferty zaufanego producenta. Dzięki temu użytkownik może mieć pewność, że informacje podawane przez urządzenie są dokładne. Wybierając wagę łazienkową, warto zwrócić uwagę także na wygląd. Dobrym pomysłem jest wybranie urządzenia, które dopasuje się do aranżacji łazienki. Klasyczna biel oraz czerń sprawdzają się doskonale.

Sprawdź również

1 komentarz

Marcelina 23 stycznia 2022 - 05:05

Rzetelny artykuł na wysokim poziomie

odpowiedz

Zostaw komentarz