Strona główna » Naturalne powiększenie biustu – czy to w ogóle możliwe?

Naturalne powiększenie biustu – czy to w ogóle możliwe?

przez dev5e2

W dobie rosnącej liczby operacji plastycznych naturalne powiększenie biustu brzmi abstrakcyjnie i wydaje się być czymś niezwykle trudnym do osiągnięcia. To pozory, bo jak się okazuje, te sposoby w większości przypadków były znane już naszym babciom. Wystarczy sięgnąć do tej wiedzy i zastosować w praktyce!

Poznaj naturalne metody powiększenia biustu 

Decyzja o ingerencji skalpela w wygląd piersi powinna być ostatecznością. Najpierw warto skorzystać z rozwiązań mniej inwazyjnych, które również dają zachwycające efekty. Tu na pierwszy ogień idą zazwyczaj masaże czy zabiegi u fizjoterapeuty. To dlatego, że kondycja piersi przekłada się na ich wygląd. Jeśli zależy Ci na ładniejszym, większym biuście, to możesz się też wybrać na siłownie. Odpowiednio wykonywane ćwiczenia sprawią, że piersi będą jędrne, poprawie ulegnie też stan skóry. Stanie się bardziej napięta, co z kolei optycznie uniesie je do góry. To metoda znana paniom, które karmią piersią, bo wtedy łatwiej o ich zwiotczenie. Utrzymanie piersi w dobrej kondycji jest możliwe właśnie dzięki takim domowym zabiegom. 

Domowy sposób na powiększenie biustu, który powinna znać każda kobieta

W domowym zaciszu można sobie zrobić własne SPA z ulubionymi kosmetykami do pielęgnacji. Używanie odpowiedniego nawilżenia czy preparatów bezpośrednio do ujędrniania i podnoszenia biustu też jest ważne. W połączeniu ze wspomnianym wcześniej masażem daje to spektakularne efekty. Piersi prezentują się zdrowo, młodziej, po prostu atrakcyjniej. Jest jeszcze jeden domowy paten na poprawę wyglądu biustu. To prysznic z wykorzystaniem na przemian ciepłej i zimnej wody. Co w tym takiego rewelacyjnego? Otóż takie zmienne użycie wody sprawi, że poprawie ulegnie mikrokrążenie w obrębie piersi, skóra również będzie bardziej napięta.

Powiększenie biustu naturalnie – daj sobie czas

Natychmiastowy efekt domowych sposobów na powiększenie piersi może być trudny do osiągnięcia. Dlatego przede wszystkim nie zniechęcaj się, cierpliwie czekaj, a zmiany zaczną być widoczne. Jednak w porównaniu do ingerencji chirurgicznej tutaj potrzeba znacznie więcej czasu, aby ciało mogło się zmienić. Zdrowe nawyki zostaną jednak z Tobą na dłużej, co również jest istotne dla zdrowia, jak i podtrzymania walorów estetycznych. Do tego jeszcze trzeba podkreślić, jak ważna jest odpowiednio dobrana bielizna. Stanik, który dobrze trzyma piersi, również przyczynia się do ich lepszej kondycji. Jeśli marzysz o pełnych piersiach, to zainwestuj w dobry biustonosz. To podstawa!

Pamiętaj, implanty to ostateczność, najpierw warto skorzystać z tego, co jest mniej inwazyjne. Kosmetyki, ruch i zimna woda to podstawa. Bez tego ani rusz w domowych sposobach na powiększenie biustu. Jeśli te metody nie przynoszą zamierzonych rezultatów, wtedy poszukaj innych rozwiązań. Nadal jednak nie musisz od razu decydować się na operację plastyczną. Istnieje wiele pośrednich rozwiązań. Weź pod uwagę powiększenie swojego biustu własną tkanką tłuszczową. Pamiętaj jednak, że wygląd piersi to bardzo indywidualna sprawa. Ich kształt, to jak się prezentują, mogą determinować różne czynniki m.in. geny, karmienie piersią czy nawet złe nawyki, takie jak spanie na brzuchu czy nieodpowiednio dobrany stanik. Dlatego polecana jest metoda małych kroków. Wytoczenie najcięższych dział zostaw na koniec, gdy wszystkie inne metody zawiodą!

Sprawdź również

Zostaw komentarz