Strona główna » Jak rozkochać w sobie mężczyznę?

Jak rozkochać w sobie mężczyznę?

przez dev5e2

Stworzenie związku stanowi nieraz prawdziwe wyzwanie, jednak zanim do tego dojdzie, konieczne jest zwrócenie uwagi potencjalnej drugiej połówki oraz rozkochanie jej w sobie. Kobiety i mężczyźni mają bardzo różne sposoby na poderwanie partnera, a następnie utrzymanie go przy swoim boku, nie zawsze są one jednak skuteczne. Natomiast istnieje kilka uniwersalnych zachowań, które sprawią, że to, jak rozkochać mężczyznę w sobie, przestanie być problemem.

Bądź sobą

Kobiety, które zastanawiają się, jak rozkochać faceta, często mimowolnie zaczynają udawać kogoś, kim nie są. Może się to wyrażać nagłym zainteresowaniem dziedzinami, którymi fascynuje się potencjalny partner albo opowiadaniem o sobie niestworzonych historii. Jeśli i Ty znalazłaś obiekt westchnień i zastanawiasz się, w jaki sposób się przypodobać, pierwszym krokiem jest pozostanie sobą. Udawanie ma to do siebie, że nawet niewinne z pozoru kłamstewka prędzej czy później wyjdą na jaw, a w miarę rozwoju związku i tego, jak staniecie się sobie bliżsi, partner zauważy, że “Ty” z początku relacji i “Ty” obecnie to dwie różne osoby. Pamiętaj, że w rozkochiwaniu w sobie mężczyzny ważne jest podkreślanie swoich zalet i uwypuklanie ich, a nie zupełne ukrywanie wad czy przybieranie maski.

Słuchaj i bądź otwarta

Wszyscy słuchają, ale nie każdy przyswaja usłyszane informacje. Jeśli Ty także należysz do grupy słuchaczy, którzy nie przywiązują dużej wagi do wypowiadanych przez kogoś słów, a przy tym zastanawiasz się, jak rozkochać w sobie mężczyznę, odpowiedź jest bardzo prosta – słuchaj aktywnie. Wbrew pozorom mężczyźni często mówią równie dużo, co kobiety i bardzo cenią sobie konwersacje twarzą w twarz. Jeśli więc chcesz sprawić, żeby facet stracił dla Ciebie głowę, skupiaj się na tym, co mówi i postaraj się aktywnie uczestniczyć w rozmowie. Zadawaj pytania, opowiadaj anegdoty ze swojego życia, a jeśli czegoś nie rozumiesz, postaraj się dowiedzieć jak najwięcej. Często zdarza się, że potencjalni partnerzy mają zupełnie inne zainteresowania i podejście do wielu spraw; w takiej sytuacji nieoceniona okazuje się otwartość. Nawet jeśli coś z pozoru wydaje się bardzo nieciekawe, postaraj się zgłębić temat i nigdy nie zamykaj się na to, co dla drugiej osoby jest istotne.

Flirtuj

W każdej relacji, zwłaszcza na początkowym etapie, potrzebne są nutki tajemnicy i niepewności. Niezbędne jest także stałe uwodzenie partnera – właśnie w tym celu idealnie sprawdzi się flirtowanie. Nawet jeśli nie masz doświadczenia w tej materii, a podrywanie i kuszenie mężczyzn to dla Ciebie obca dziedzina, warto trochę eksperymentować, by odkryć, co działa na drugą osobę. Nie istnieje idealny sposób na to, jak rozkochać w sobie faceta, warto jednak pamiętać, że mężczyźni mają naturę zdobywców i nie lubią od razu mieć wszystkiego. Właśnie z tego powodu dobrze jest, jeśli nie ujawnisz od razu wszystkich swoich mocnych stron oraz zachowasz odrobinę tajemnicy. Odpowiednia mimika, seksowny ubiór, delikatne muśnięcia czy pozornie nic nieznaczące spojrzenia – wszystko to sprawi, że rozpalisz mężczyznę do czerwoności i będzie chciał spędzić z Tobą jak najwięcej czasu.

Sprawdź również

Zostaw komentarz