Jacek Magiera

Dawniej piłkarz dzisiaj trener z licencją UEFA PRO.  Jako zawodnik rozegrał w ekstraklasie 232 meczów, w których zdobył 25 goli.  Z wykształcenia magister historii.

Jako zawodnik Legii Warszawa w polskiej lidze zdobył wszystkie trofea: Mistrzostwo Polski, Puchar Polski, Superpuchar Polski oraz Puchar Ligii. Mistrz Europy U-16 i brązowy medalista Mistrzostw Świata U-17.  W swojej karierze zawodniczej rozegrał 99 meczów w reprezentacjach młodzieżowych.

Jako Trener Legii zajął 3 miejsce w grupie Ligi Mistrzów mając za przeciwników takie drużyny jak: Real Madryt, Borussia Dortmund, Sporting Lizbona – awansując do 1/16 finału Ligi Europy. W tym samym roku doprowadził Legię do 13 tytułu Mistrza Polski.

„Nie ma drogi na skróty do miejsca, do którego warto dojść” – takie motto towarzyszy Jackowi Magierze.