Speakers

Piotr Stokowiec
Trener 1-szej Drużyny Lechii Gdańsk
Piotr Stokowiec –Trener UEFA PRO, obecnie Trener Pierwszej Drużyny Lechii Gdańsk. Karierę trenerską rozpoczął jako grający trener Wigry Suwałki. Trenował takie drużyny jak Polonia Warszawa, Jagiellonia Białystok i KGHM Zagłębie Lubin.
Piotr Stokowiec
Trener 1-szej Drużyny Lechii Gdańsk
Paweł Habrat
Psycholog Sportu Drużyny Lechii Gdańsk
Paweł Habrat
Psycholog Sportu Drużyny Lechii Gdańsk
Psycholog sportu z nominacją Psychologa Olimpijskiego przy Polskim Komitecie Olimpijskim, członek Sekcji Psychologii Sportu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, podkomisji psychologicznej w Komisji Medycznej Polskiego Komitetu Olimpijskiego.
Jacek Magiera
SELEKCJONER REPREZENTACJI POLSKI U-20
Dawniej piłkarz dzisiaj trener z licencją UEFA PRO.  Jako zawodnik rozegrał w ekstraklasie 232 meczów, w których zdobył 25 goli.  Z wykształcenia magister historii.Jako zawodnik Legii Warszawa w polskiej lidze zdobył wszystkie trofea: Mistrzostwo Polski, Puchar Polski, Superpuchar Polski oraz Puchar Ligii. Mistrz Europy U-16 i brązowy medalista Mistrzostw Świata U-17.  W swojej karierze zawodniczej rozegrał 99 meczów w reprezentacjach młodzieżowych.
Natalia Breza
Manager Biura Zarządu w Lechia Gdańsk S.A.
Dominik Stefaniak-Jazy
Project Manager w Lechia Gdańsk S.A.
Tomasz Świątek
Były Reprezentant Polski w Wioślarstwie
Ojciec dwóch córek Igi i Agaty, które od najmłodszych lat zaangażowane były w uprawianie sportu - tenisa. Wioślarz, uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Seulu w 1988r., na których wraz z partnerami : Sławomirem Cieślakowskim, Mirosławem Mrukiem i Andrzejem Krzepińskim zajęli 7 miejsce. W tym samym składzie w 1987 r w Zagrzebiu zdobył mistrzostwo Uniwersjady.
Artur Siódmiak
Były Reprezentant Polski w Piłce Ręcznej
były reprezentant Polski w piłce ręcznej, uczestnik igrzysk olimpijskich ( Pekin 2008), wicemistrz świata z 2007 i brązowy medalista Mistrzostw Świata z 2009 roku.  Obecnie zaangażowany w upowszechnianie sport wśród dzieci i młodzieży w ramach prowadzonej działalności.
Krzysztof Guzowski
Prezes Fundacji Sport Support
Terapeuta manualny oraz kierownik rehabilitacji w klinice Centrum Rehabilitacji Sportowej. Specjalizuje się w profilaktyce i leczeniu urazów sportowych ze szczególnym uwzględnieniem tenisa. Na swoim koncie ma współpracę m.in. z Karoliną Woźniacką. W latach 2012-2018 był osobistym fizjoterapeutą naszej wybitnej tenisistki, Agnieszki Radwańskiej i reprezentacji Polski w tenisie.
Najnowsze komentarze
    Latest Posts
    Event Search

    You should choose a search result page. You can choose the page from the Theme Options > Events > Event Search Results Page option.

    Ads